Promocja!

Rower Gian Liv Embolden 2 (2026)

Pierwotna cena wynosiła: 9999,00 zł.Aktualna cena wynosi: 7099,00 zł.

Szukasz roweru, który pozwoli Ci odkryć świat MTB bez presji i z uśmiechem na twarzy? Embolden to idealny wybór na pierwszy rower górski z pełnym zawieszeniem dla kobiet, które chcą spróbować jazdy po szlakach. Wyobraź sobie spokojny poranek, leśną ścieżkę i miękki szum kół na ziemi. Każdy podjazd to okazja do sprawdzenia siebie, a zjazdy – do odkrycia, że możesz więcej, niż myślałaś. Embolden to nie tylko rower – to Twój przewodnik po świecie trailowej jazdy, zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które chcą wejść w świat MTB z pewnością i komfortem.

Główne korzyści

Idealny na początek – MTB bez stresu

Embolden to świetny pierwszy wybór, jeśli chcesz zacząć przygodę z jazdą po szlakach. Pomaga zbudować pewność siebie i technikę, oferując komfort i kontrolę nawet na trudniejszym terenie. Rozmiar koła (27,5″ i 29″) dostosowany do rozmiaru ramy sprawia, że Embolden będzie pasować do Ciebie i do Twoich ulubionych tras.

Geometria stworzona dla kobiet

Dopasowana do kobiecej sylwetki rama, ergonomiczne siodło Liv Sylvia i przemyślany układ komponentów sprawiają, że jazda jest naturalna, wygodna i intuicyjna – niezależnie od doświadczenia.

Zawieszenie skrojone na miarę

Zawieszenie FlexPoint o skoku 120 mm zostało zestrojone przez kobiety, dla kobiet, aby zapewnić optymalną dla przeznaczenia roweru pracę, trakcję i kontrolę.

Specyfikacja

  • Rozmiary
    27.5″: XS 29″: S, M, L
  • Kolor
    Chrysocolla
  • Rama
    aluminium ALUXX, 120mm skoku zawieszenia FlexPoint, max. tarcza mechanizmu korbowego 32t, max. szerokość opony: 2.4″(29″), 2.6″(27.5″)
  • Widelec
    Giant STL 34, 140mm, Boost 15×110
  • Tylny amortyzator
    Suntour Raidon R, 184×44, custom tuned for Liv
  • Kierownica
    Giant Contact TR35, wznios 20mm, aluminium
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact 35, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany 27.5: XS: skok 75mm / 30.9 x 295mm 29: S: skok 100mm / 30.9 x 345mm M: skok 125mm / 30.9 x 395mm L: skok 125mm / 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Liv Sylvia
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano CUES SL-6000, 1×10
  • Przerzutka przednia
  • Przerzutka tylna
    Shimano CUES RD-U6000, Shadow +
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-26 [P]180mm, [T]180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CUES CS-LG300, 10-rzędowa, 11-48
  • Łańcuch
    Shimano CUES LG500
  • Korba
    Shimano CUES, FC-U6000-1, 30t
  • Środek Suportu
    Shimano BB MT501, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29 / 27.5, ETRTO: 30-622 / 30-584, tubeless ready, aluminium
  • Piasty
    [P] Giant, RD02F, łożyska stożkowe, oś przelotowa 15x110mm, tarcza na 6-śrub [T] Giant, ED260R, łożyska stożkowe, oś przelotowa 12x148mm, tarcza na 6-śrub
  • Szprychy
    Sapim Leader, [P]28/[T]28
  • Opony
    27.5″”: [P] Maxxis Minion DHF 27.5×2.6, EXO, TR, tubeless [T] Maxxis Dissector 27.5×2.6, EXO, TR, tubeless 29″”: [P] Maxxis Minion DHF 29×2.5 WT, EXO, TR, tubeless [T] Maxxis Dissector 29×2.4 WT, EXO, TR, tubeless
  • Dodatki
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.